zavřít

Kouzelné obrázky z fantasy RPG Sacred

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fantasy akční RPG Sacred od německého týmu Ascaron Entertainment by prý rozhodně nemělo být jen dalším pokusem o imitaci Diabla, naopak se tuto legendu bude snažit ještě překonat. Příběh se má točit okolo tajné černé magie Shaddar a probuzeného démona.

Svoji postavu si v singleplayeru budete moci vybrat z několika tříd jako je gladiátor, lesní a temný elf, čaroděj, serafimka (rasa potomků andělů) a upírka. Za gladiátora a serafimku jste si mohli zahrát už v demu, z něhož jsme vám také přinesli pozitivně vyznívající první dojmy.


nové obrázkykompletní galerie

Sacred nabídne rovněž multiplayer až pro 16 hráčů. Několik zbrusu nových a moc pěkných pohlednic z herního světa Ancarie si můžete prohlédnout v příslušné galerii. Ve Velké Británii by měla hra vyjít příští pátek a jak jste si možná stihli všimnout, v Německu Sacred již nyní boduje na první příčce tamního žebříčku - německá verze se totiž objevila již koncem února.
zdroj: PCGames, WarCry

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.