zavřít

Knights of the Temple: Infernal Crusade obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Řád rytířů Templářů je opředen řadou legend, a proto není divu, že se tohoto tématu chytili i vývojáři her.

Například takoví Starbreeze Studios. Ti nyní pracují na nové third-person akci s názvem Knights of the Temple. Její příběh vypráví o jakémsi zlém biskupovi, který unesl zvláštními schopnostmi nadanou dívku jménem Adelle. V roli mladého rytíře Templáře se vydáte po biskupově stopě, která vás povede přes celou Evropu, na Blízký Východ a až do samotného Pekla a pak zpět do Evropy. Tím se vaše cesta i celý příběh uzavírá do kruhu.


nové obrázkykompletní galerie

Jak jsme se dozvěděli z rozhovoru, který byl zveřejněn na oficiálních stránkách titulu, příběh Knights of the Templar byl přepracován už třikrát. Částečně kvůli nějakým vylepšením a částečně také s ohledem na množství cut-scén, které by tvůrci ve hře rádi měli.

Hra má být věnována až publiku od 15 let a nabízet zhruba 25 levelů situovaných do středověkého prostředí, kde se to navíc bude hemžit spoustou různých nepřátel (prý přes 30 typů). O akční bitky tedy nebude nouze. Váš bojový arzenál se neomezí pouze na zbraně jako takové, použít budete moci i různé nadpřirozené síly.
zdroj: homepage

korgull

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.