zavřít

Hard Truck: Apocalypse se připomíná

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Buka Entertainment dnes vypustila balík nových screenshotů a wallpaperů z nadcházející futuristické akční hry s názvem Hard Truck: Apocalypse.

Právě teď se totiž tento titul, vytvářený v dílnách Targemu a Nival Interactive, nachází ve finální fázi vývoje a tak je dobré si jej tímto způsobem opět připomenout. Jeho vydání je naplánováno na květen.


Hard Truck: Apocalypse se odehrává v post-apokalyptickém světě, který svým obyvatelům rozhodně nic nedaruje. Ten, kdo chce v této pochmurné realitě přežít, musí být tvrdý a neoblomný. Hra je pojata z perspektivy třetí osoby a kombinuje prvky akční a RPG. Akce se zaměřuje na použití obrněných a pořádně ozbrojených vozů. Bojovat se bude proti nepřátelům z řad válečných strojů, robotů a dalších monster.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.