zavřít

Fotbal a byznys v Championship Manager 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv našim hráčům nejsou fotbalové manažery ze série Championship Manager příliš známé, ve Velké Británii patří k absolutně nejoblíbenějším hrám a prodávají se lépe než jakékoli 3D akce.

zdroj: Archiv Proto není divu, že se vydání prvních obrázků a zveřejnění detailů o čtvrtém dílu přednostně věnovaly i velké světové herní weby, které jinak sportovní tituly obvykle ignorují. Do naší download sekce jsme pro pobavení přidali první trailer (3,5 MB, DivX) z CM4 se skoro tříminutovým pohledem na pohybující se blechy, resp. hráče na hřišti, které by s přehledem zvítězilo v soutěži o nejnudnější video roku :)

Championship Manager 4 bude obsahovat celou řadu nových funkcí, mezi kterými dominuje kompletní možnost podrobného nastavení tréninku týmu, kdy si hráč-manager vytvoří vlastní programy a rozvrhy. Vylepšen by měl být i systém obchodních jednání a uzavírání smluv a změn k lepšímu se údajně dočkají i volby pro síťovou hru. Dalším prvkem, který Championship Manager 4 obohatí, se stane přítomnost několika skinů na interface celé hry, z nichž jeden můžete vidět na obrázcích výše. Pro co nejvyšší realističnost si tvůrci z SIGames přizvali k vývoji liverpoolskou hvězdu Raye Houghtona. Zbývá jen dodat, že v Británii se bude titul prodávat od příštího února a u nás - stejně jako jeho předchůdci - pravděpodobně vůbec.

zdroj: GameSpyDaily, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.