zavřít

Eschaton, Ground Control 2, Tribes: Vengeance

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Eschaton: Chain of Command je multiplayerová bojová hra kombinující prvky real-time strategie a first-person akce.

Jejím ústředním tématem jsou vesmírné bitvy, kterých se hráč zúčastní coby pilot jakéhosi vesmírného robota, velitel eskadry vesmírných bombardérů, pilot stíhačky, válečné lodě nebo velitel dirigující stovky jednotek, z nichž je mnoho ovládáno jinými hráči. Hra je silně týmově orientovaná a nabídne vám okolo 30 různých lodí. Vývojem titulu se zabývá studio Gnostic Labs.

    
Eschaton galerie  ||  Ground Control 2 galerie  ||  Tribes: Vengeance galerie

U sci-fi zůstaneme i v případě další hry, ze které vám dnes přinášíme sadu nových screenshotů. Je to 3D RTS s názvem Ground Control 2, vyvíjená za použití nového 3D enginu studiem Massive Entertainment. Dějově GC2 naváže na předchozí díl s 300letým odstupem. Hráči zde stanou uprostřed konfliktu mezi NSA a Terranskou říší. Těšit se můžete na spoustu novinek, mj. i v oblasti multiplayeru.

Nakonec i třetí titul, který obohatil naši galerii o nové ukázky, je futuristicky zaměřen a podobně jako první zmiňovaná hra, i tento klade důraz na multiplayer. Jde o hru Tribes: Vengeance, která je součástí oblíbené série. Kromě multiplayera bude tento projekt oplývat ale i single-playerovou kampaní a pochlubit se může i dalšími vymoženostmi - například, že poběží na vylepšené verzi Unreal enginu a bude využívat předností fyzického enginu Havoc 2, jehož licenci získala společnost Vivendi Universal teprve před nedávnem a aby to bylo zajímavější, jde o jubilejní stou licenci tohoto engine. O samotné hře se toho dozvíte více v našem archivu.
zdroj: homepageHomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.