zavřít

E3 - točte filmy ve strategii The Movies

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Peter Molyneux je ve světě počítačových her považován za průkopníka netradičních, ale výborných a inovativních her.

Připomeňme si třeba jeho hru Populous nebo ne tak starou Black & White a měli byste vědet, co mám na mysli. Molyneux ale kromě pokračování Black & White 2 připravuje opět něco nového, něco, co si zatím asi nikdo nedokázal představit jako hru. Jeho firma Lionhead Studios totiž pracuje na strategii The Movies, která vás zavede do filmové branže. Konkrétně začnete někdy v roce 1920 s malou firmou na výrobu filmů. Postupně se budete starat o její rozkvět, finanční rozpočet, o herce, štáb atd.


další nové obrázky

Vedle toho se ovšem dostanete i přímo na plac - budete točit filmy. Sami si budete vybírat herce, místa k natáčení, scénu si vytvoříte podle svého, budete ovládat kameru i herce, prostě vše, na co si vzpomenete. Pak film sestříháte, uděláte mu reklamu, začnete s jeho distribucí, vydělané peníze zpátky vložíte do firmy a začnete s natáčením dalšího filmu. Je až skoro nepředstavitelné, jak tohle vše chce Molyneux implementovat do hry, ale to by nebyl on, kdyby to nedokázal. Uvidíme někdy příští rok, kdy se hra The Movies snad objeví.
zdroj: Gamespy

leon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.