zavřít

Datadisk Spellforce: Shadow of Phoenix se blíží

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V druhé polovině letošního února (18.2.) by se měli příznivci RPS (role-playing strategy) Spellforce dočkat jejího druhého datadisku s podtitulem Shadow of Phoenix.

My vám dnes z toho addonu přinášíme sadu nových ukázek a také tříminutový trailer (20 MB, DivX). Shadow of Phoenix je vlastně již třetím dílem celé té ságy, která si po celém světě získala tisíce hráčů. Jeho příběh vás přivede na nový kontinent. Samozřejmě nebudou chybět ani nové jednotky, stejně jako nové budovy. Hráči navíc budou moci se svým Avatarem dosáhnout až úrovně 50, k čemuž jim jistě dopomohou i zcela nové schopnosti a kouzla.


nové obrázkykompletní galerie

Na žádost mnoha hráčů tvůrci rozšířili kooperativní mód a tak se tentokrát budete moci pouštět do dobrodružství a úkolů s celými skupinami hrdinů. Pochopitelně, že budou v multiplayeru k dispozici i nové mapy, a to nejen v již zmíněné kooperativní hře (15), ale také v módu player vs. player (10). Jelikož jde o datadisk, budete pro spoštění Shadow of Phoenix potřebovat původní hru.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.