zavřít

Budovatelská mánie v Zoo Tycoon datadisku

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po úspěchu budovatelské strategie Zoo Tycoon, který se ještě donedávna zuby nehty držel v TOP 10 nejprodávanějších her na západě, Microsoft nezahálí a snaží se z této popularity vytěžit co nejvíce.

Po prvním datadisku Dinosaur Digs, ve kterém jste se starali o mazlíčky pocházející převážně z pravěku, nyní tvůrci ze studia Blue Fang Games zadělávají na další expansion s podtitulem Marine Mania.

Jak si lehce domyslíte, vaším úkolem bude vybudovat vodní park plný mořských potvor, kterých by se ve hře měla nacházet zhruba dvacítka (delfíni, žraloci, chobotnice, rejnoci atd.). K té si ještě můžete přičíst zhruba stejně tak velkou várku různých dekoračních předmětů, jako jsou mořské sasanky nebo chaluhy.


nové obrázkykompletní galerie

Klíčem k úspěchu bude samozřejmě do parku přilákat co nejvíce návštěvníku, k čemuž poslouží různé zábavní atrakce jako vystoupení s cvičenými delfíny a podobně. Hra bude obsahovat deset nových scénářů a zjednodušené tutoriály pro úplné nováčky. Jak moc hráči této nové tycoonové mánii podlehnou, zjistíme již letos v říjnu. Více informací o přídavku Marine Mania najdete na nově spuštěné homepage.
zdroj: GameSpyDaily

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.