zavřít

Age of Mythology screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trpělivě obrázek po obrázku se čtrnáctidenním odstupem pokračují Ensemble Studios s...

Trpělivě obrázek po obrázku se čtrnáctidenním odstupem pokračují Ensemble Studios s uveřejňováním nových ukázek z další generace slavných real-time strategií - Age of Mythology, která se dozajista stane důstojným nástupcem Age of Empires II.


Bližší pohled na tuto hru připravovanou na léto příštího roku přináší naše preview:

Nejzajímavější inovace oproti Age of Empires tedy spočívají především v novém pojetí jednotek a vůbec celého náhledu na historii. Základ sice nadále zůstává reálný, ale fantazii autorů byla trochu popuštěna uzda. K dispozici budou celkem tři slavné národy lidské civilizace, a sice Řekové, Vikingové a Egypťané. Báje a pověsti všech tří jsou rozmanitou a neuvěřitelně bohatou studnicí nápadů a Ensemble Studios ji určitě náležitě využijí. Každý z národů se bude navíc dělit do tří civilizací, takže se můžeme těšit celkem na 9 rozdílných možností. Každá z nich bude uctívat i svého vlastního boha, který je bude odměňovat nejrůznějším vylepšením vlastností a dokonce i samotnými zásahy do válek... [více]
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.