Remake Mafie obsahuje nechvalně proslulý závod. Nabídne i snadný režim
zdroj: Hangar 13

Remake Mafie obsahuje nechvalně proslulý závod. Nabídne i snadný režim

27. 7. 2020 11:30 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Remake první Mafie se blíží mílovými kroky a minulý týden jsme se dočkali první ukázky ze samotného hraní. Ta zvládla rozdělit hráče na dva tábory, tedy na ty, kterým se remake docela líbí a ty, kteří jej považují za svatokrádež. Sestřih v traileru ale ukázal i jeden z prvků, na které by mnozí pamětníci původní hry raději zapomněli.

Řeč je samozřejmě o nechvalně proslulém závodu, který ve své době oddělil zrna od plev a celé řadě z nás způsobil neklidné sny. A to hlavně proto, že přišel relativně zkraje příběhu a na dlouhé hodiny (dny, týdny…) vám dokázal znemožnit postup dál. No a závod samozřejmě bude opět součástí hry.

Šéf vývoje Haden Blackman v rozhovoru pro web AusGamers uvedl, že velká část obtížnosti závodu tkví ve správném pochopení toho, jak se dobové formule chovají. Pokud dupnete na plyn a poženete se za vítězstvím co největší rychlostí, patrně nepřekonáte ani první zatáčku. Klíč je v opatrné jízdě, postupném předjíždění a citlivé práci s pedály.

Ale pro ty opravdu zoufalé a pokořené jedince, kteří se budou v noci budit s představou řvoucích motorů a oné hrozné šikany, která tak ráda vyhazuje z tratě, bude závod obsahovat i snadný režim.

Remake Mafie vychází na současné konzole a PC 25. září.

Nejnovější články