Gangsterská strategie Empire of Sin od manželů Romerových dostane první rozšíření
zdroj: Paradox Interactive

Gangsterská strategie Empire of Sin od manželů Romerových dostane první rozšíření

12. 11. 2021 12:50 | Novinky | autor: Pavel Makal |

John Romero je známý především pro svou práci na legendárních střílečkách id Software (a na pozdějším propadáku jménem Daikatana), Brendu Romero zase proslavily práce na taktickém RPG Jagged Alliance 2 či na lechtivém simulátoru Playboy: The Mansion. Manželský designérský pár dal hlavy dohromady a zrodil se jejich společný počin - gangsterská strategie Empire of Sin. Bohužel se v recenzích nedočkala žádného velkého aplausu, ale i přesto se pro ni chystá rozšíření.

To ponese název Make it Count a spolu s bezplatným updatem Precinct dorazí už příští týden, konkrétně 18. listopadu. Přinese nového bosse jménem Maxim Zelnick (patrně příbuzný Strausse) a nový typ nekalého podnikání v podobě lichvářů. Z něj mohou následně vycházet nové eventy v případě, že vaši dlužníci nemají na zaplacení závazků.

Do hry s přídavkem míří i nové zbraně, jako je MK VI Revolver, Coach Gun, STA 22, Lighting Carbine, RSC M17 a další. Na celém balíčku pak mašličku zavazuje 25 nových misí, do nichž spadají různé osobní příběhy vašich gangsterů, postranní úkoly a různé eventy. Celkem za tento komplet zaplatíte 15 eur.

Bezplatná aktualizace Precinct má dle slov manželů Romerových za cíl především zjednodušení a větší přímočarost některých herních mechanismů, zmenšení informačního smogu, kterým se hráč musel dosud protloukat a také nové způsoby, jak dojít k vítězství jinou cestou než jen hrubou silou. I Precinct pak přinese nové typy budov a interiérů.

Nejnovější články