Druhá série seriálového Zaklínače se opozdí
zdroj: Netflix

Druhá série seriálového Zaklínače se opozdí

27. 7. 2020 11:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Natáčení druhé série seriálu Zaklínač z produkce Netflixu muselo být v březnu přerušeno kvůli pandemii koronaviru, kterým se dokonce nakazil jeden z herců, Kristofer Hivju. Po několikaměsíční pauze by se kamery opět měly rozběhnout v polovině srpna. Pokud vše půjde podle plánu, měl by štáb poslední záběry točit během února roku 2021.

Předkoronavirový plán počítal s pěti a půl měsíci natáčení, které mělo začínat v únoru a končit letos v srpnu. Kvůli implementaci různých preventivních opatření a dalším faktorům teď šéfka seriálu Lauren S. Hissrich počítá s celkem osmi měsíci včetně pěti týdnů, které štáb stihl odtočit ještě před pandemií.

Jistě vás tedy zajímá, kdy se druhá sezóna Zaklínače konečně objeví na Netflixu. Jedna z postprodukčních společností, které se starají o přidání různých speciálních efektů, polská Platige Image, by své práce na druhé sérii měla dokončit přibližně v červenci 2021. První sérii dodělala loni v listopadu a seriál měl premiéru o měsíc později.

Pokud se tedy natáčení z nějakého důvodu opět neprotáhne, mohli by se Geralt, Yennefer a Ciri dle serveru Redanian Intelligence vrátit někdy v srpnu příštího roku.

Nejnovější články