NASCAR The Game 2011
Věková dostupnost

NASCAR The Game 2011

Články

Odklad F.E.A.R. 3 a NASCAR 2011

Nad večerem se bohužel sešly i dvě smutnější zprávy z herního světa. Warner Bros potvrdili...

Srážky, tlak a psychika z NASCAR 2011

Tipl bych si, že tak polovina vyznavačů sportovních her se nad slovem Nascar ušklíbne. Nascar, myslíte tu odpornou americkou stupiditu, v níž auta krouží věčně dokola a lidem jde jen o to, aby zahlédli smrt v přímém přenosu? Pravdou je, že navzdory zdánlivé stadionové jednoduchosti je Nascar jedním z nejobtížnějších závodních sportů, disciplínou, v níž jsou auta omezována velmi tvrdými pravidly - a pro diváky zase adrenalinovým zážitkem, kde se až do poslední chvíle hraje na vteřiny a kdy rozhoduje každá zastávka v boxech. Ale co si budeme povídat, ty srážky a nárazy taky stojí za to.

NASCAR 2011 - simulace nebo arkáda?

Vývojáři z Eutechnyx pokračují v postupném odhalování toho, co nabídnou nadcházející závody NASCAR The Game 2011. Celkově prý budou víc připomínat simulátor než arkádu, byť tvůrci berou ohled i na příležitostné hráče a nechtějí tedy zabíhat do takových hardcore detailů, jako třeba konkurenční iRacing.

Velké ambice NASCAR The Game 2011

Prameny neoficiální byly opět rychlejší, když o existenci závodní hry NASCAR The Game 2011 informovaly s předstihem již minulý týden. Co však tehdejší zdroje neměly, to jsou obrázky ze hry. Activision je zveřejnil až nyní společně s oficiálním přiznáním, že hru od Britů z týmu Eutechnyx příští rok v únoru vydá – bohužel ne pro PC.

Odhalení Nascar 2011

Vývojářské studio Eutechnyx na poli svého žánru sklidilo body především za Ferrari Challenge nebo Supercar Challenge a zdá se, že jejich plody nesou ovoce. Podle zatím neoficiálních informací si totiž vývojáře nyní najal Activision, aby pro něj dali dohromady příští díl závodů NASCAR 2011.