zavřít

Mafia III

Čtenářská recenze

Recenze a hodnocení mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.

Mafia III - Je to zlé

10. 8. 2017 v 20:20 - Autor: TenDejv 0

Hodnocení čtenáře 2/10

Je to zlé

Přesně tak jak píšu, s Mafií III je to velmi zlé, grafika, optimalizace, bugy, a naštěstí už bývalý lock na 30 FPS je to co z Mafie III dělá nejhorší hru roku.

Vše jsem testoval na svém výkonném stroji, ale hladina FPS se nepřehoupla přes 53 FPS, no a grafika? Co si budeme povídat, na dnešní poměry se mohli vývojáři vytáhnout trošku víc. Bugů naleznete ve hře taky spoustu.

No a hratelnost? Ano ujde, ale to je přesně to slovo co se k hratelnosti hodí: ujde, ovladatelnost vozidel a střílení by šlo ještě připsat do kladů. Za velký zápor pokládám to, že ve hře nenajdete prodejnu zbraní, garáž na tuning auta a podobné věci, které dělají z Mafie Mafii. 

Další věcí, co mi chybí je třeba český dabing a celkvá atmosféra "kolegů" na mně nepůsobí úplně dobře. Opravdu doufám, že si vývojáři uvědomí, že udělali GTA VI - Oldies Time namísto dalšího dílu Mafie.

Hodnocení uživatelů

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.