zavřít

Hardwarové novinky

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

- S3 se vrací do hry. Na Digit-Life se objevily specifikace grafických čipů...

- S3 se vrací do hry. Na Digit-Life se objevily specifikace grafických čipů Zoetrope a Paramount od S3 Graphics, což je firma nově zformovaná z grafické divize VIA Technologies, Inc. a SONICblue.
- Inno3D zveřejnil nové drivery pro jejich grafickou kartu na bázi čipu Kyro ve verzích pro Windows 9x/Me a Windows NT.
- Na webu VIAHardware je k dispozici nová verze 4.27 Beta 4-in-1 driverů pro VIA chipsety. Tato verze by měla obsahovat nový AGP driver speciálně napsaný pro Windows ME.
- Aby jsme to měli úplné, tak i Intel vydal chipset software v2.80.008 určený pro produkty založené na i815, i815E, i815EP, i820, i840 a i850.
- To co měl Intel udělat již dávno se stalo skutečností. Ve čtvrtek se totiž začal prodávat první Celeron (800MHz) se sběrnicí pracující na frekvenci 100MHz. Testy ukazují, že tento facelift Celeronu rozhodně pomohl, přesto ale stále něco ztrácí na stejně taktovaný Duron od AMD.

MB

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.