World of Tanks slaví 12 let!

Hráči mohou získat odměny: dny prémiového účtu, jedinečný a působivý 2D styl, švédský prémiový tank Tier III a mnoho dalšího.

Vezměte si sluneční brýle a sbalte si ručník, protože letos v létě pořádá World of Tanks velkou plážovou oslavu 12. narozenin z pohodlí vašeho domova! Až do konce srpna se vaše garáž stane místem, kde získáte celou řadu odměn.

Od 12. do 22. srpna oslaví World of Tanks své 12. výročí speciálními bojovými misemi, skutečně fajnovými odměnami a výročními mincemi, které navíc můžete vyměnit za cenné herní dobroty a jedinečné prvky pro přizpůsobení.

Každý tankista, který se přihlásí do hry v kterýkoli den narozeninové akce, tedy od 12. do 22. srpna, získá zdarma 2D styl Only Twelve. Navíc, když se hráči v den konání akce přihlásí poprvé, získají jeden den prémiového účtu (celkem tedy na hráče čeká sedm dní prémiového účtu).

Za každou denní bojovou misi získáte 5 výročních mincí, které lze ve speciální sekci herního obchodu vyměnit za dluhopisy, osobní rezervy, členy posádky, dny prémiového účtu, styly, zábavné možnosti přizpůsobení a další cenné věci. Velké mise přinesou kromě hlavních odměn vždy 20 mincí výročí.

A aby oslava pokračovala v pořádně nadupaném tempu, hráči, kteří splní libovolné tři denní bojové mise, získají Lago M/38, zbrusu nový, rychle střílející švédský prémiový tank III. úrovně.

Uriy Kuryavyi, ředitel vydavatelství World of Tanks, říká, že se vyplatí navštěvovat plážovou párty každý den.

„Dávejte si pozor na velké slevy, prvky úprav, vybavení, spotřební materiál, volné XP a přepočet XP posádky a další. V určitých dnech očekávejte násobitele x2 a dokonce x5 XP za první výhru u každého vozidla. World of Tanks to letos v létě určitě pořádně rozjede!" řekl Uriy.

Tagy: inzerce

Zdroj: Inzerce, komerční sdělení / PR

Poslední komentáře

celkem 0