World of Tanks PC přináší největší update roku 2022

Nové italské tanky, mapa, technická a vizuální vylepšení, změny v matchmakingu to vše je update 1.18

World of Tanks PC vydává největší obsahovou a technickou aktualizaci tohoto roku! Z garáže vyjíždí nová mapa, významné změny v matchmakingu, rebalancovaná vozidla a díky dochovaným plánům a archivním materiálům i velký konvoj nových italských tanků. To vše dohromady tvoří největší rozšíření hry v roce 2022..

Uriy Kuryavyi, ředitel vydavatelství World of Tanks PC, říká, že aktualizace 1.18 je jedinečná a komplexní.

Jsem hrdý na tvrdou práci obrovského mezinárodního týmu vývojářů, kteří na této rozsáhlé aktualizaci pracovali. Aktualizovali jsme výkon mnoha vozidel, vylepšili jsme velký fond lokací pro náhodné bitvy a zavedli důležité změny v matchmakingu pro lehká vozidla a SPG," řekl Uriy.

Nový přírůstek italských stíhačů tanků se skládá ze šesti výzkumných vozidel od úrovně V až po úroveň X. Všechny tanky budou mít silný čelní pancíř, vynikající úhel stlačení děla a počínaje úrovní VII i klasický autoloader s neobvyklým provedením jako unikátní herní prvek.

Patří mezi ně Semovente M41; Semovente M43 Bassoto; Semovente Controcarro mod. 1956 (počínaje tímto TD začíná obor nabývat svých hlavních rysů); Controcarro mod. 67 (ztělesňuje všechny nejlepší vlastnosti italských stíhačů tanků); Controcarro 1 Mk (neuvěřitelně nebezpečný protivník v boji zblízka a na střední vzdálenost); a Controcarro 3 Minotauro (klenot v koruně nové linie).

„Téměř všechna tato nová vozidla existovala pouze jako nedokončený projekt a jen několik z nich bylo fyzicky postaveno. Díky dochovaným plánům a archivním materiálům jsme však tyto zapomenuté koncepty posunuli na další úroveň a ve hře jsme znovu vytvořili stroje, jako by mohly existovat ve skutečnosti," vysvětluje Uriy.

V náhodných bitvách se také objevuje nová mapa: V nové epizodě se objevuje nová hra: Outpost. Jedná se o malebnou letní mapu, která kombinuje otevřené zelené plochy, ruiny měst a zákopů a působivou pevnost s vlastní základnou. Díky všem těmto prvkům je lokace rozmanitá jak po vizuální, tak po herní stránce.

Abychom vylepšili vaše zážitky z bitev, rozhodli jsme se představit nová pravidla pro vyvážení lehkých tanků a kolových vozidel. Systém tvorby týmů nyní bude striktnější při přiřazování lehkých tanků do týmů a vždy se pokusí zajistit to, aby byl v každé bitvě v obou týmech stejný počet lehkých tanků. Bude tu také omezení na 1 kolové vozidlo v týmu. Abychom pomohli tyto změny prosadit, představujeme také omezení na ne víc než jeden lehký tank/kolové vozidlo VII.–X. úrovně v četě. Jsou zde také důležité změny ohledně počtu dělostřelectev v týmu. Nyní ve většině bitev budou v týmu 0–2 dělostřelectva. Tak systém tvorby týmů sníží počet bitev se 3 dělostřelectvy v týmu na absolutní minimum

V rámci aktualizace 1.18 se hráči dočkají také vizuálních změn, které se budou měnit v závislosti na schopnostech počítače. Díky tomu začínají tratě vozidel vypadat ještě realističtěji. Nyní se stopy vozidel ve hře při zásahu správně odvíjejí, odlétávají a zůstávají na zemi, pokud je vozidlo zasaženo při pohybu vysokou rychlostí.

Tagy: inzerce

Zdroj: Inzerce, komerční sdělení / PR

Poslední komentáře

celkem 0