zavřít

Zdokonalené Grand Theft Auto 2 zdarma

- Download autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco v uplynulých dnech bylo víceméně sucho, nyní se naše e-mailová i klasická schránka slušně zaplnila vánočními nebo novoročními přánimi od mnoha firem z branže a různými bonusy či dárky, za něž všem děkujeme.

Jedním z těch nejatraktivnějším je dnes už klasická akční hra Grand Theft Auto 2 (screenshoty), kterou Rockstar Games uvolnili zdarma ke stažení, stejně jako vloni v případě prvního dílu. Nejedná se však o originální GTA2 z roku 1999, nýbrž o zdokonalenou verzi, která byla kompletně optimalizována pro běh na moderních počítačích se systémem Windows XP a pod grafickým rozhraním Direct3D (alternativa k původnímu módu přes DirectDraw).

Stačí zadat nějaké jméno či adresu na této stránce a pak vám teoreticky už nic nebráni v downloadu 353 MB velkého archivu s hrou včetně manuálu v PDF formátu z jejich serveru. Ten je momentálně dost přetížen, ale lokální mirror ani umístění na CD/DVD přílohy časopisů autoři bohužel nepovolili.

zdroj: PR

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.