zavřít

Stahujte PC demo FIFA Manager 11

Windows

- Download autor: levis Komentáře: 0

EA uvolnili hratelné demo svého fotbalového FIFA Manageru 11. Celkem s ním můžete absolvovat...

EA uvolnili hratelné demo svého fotbalového FIFA Manageru 11. Celkem s ním můžete absolvovat zhruba půl roku herního času za prvorepublikové kluby z Anglie, Francie, Polska, Španělska nebo Německa. A to navzdory tomu, že kvůli kompresi souboru demo (1GB, mirrory oficiální, WP, AG nebo český torrent) obsahuje jen omezený počet dresů a stadionů.

Klasickou ligu si v demu nevyzkoušíte, na módy Online, World Cup, odhadování výsledků zápasů, simulace nebo 3D editor stadionů už bohužel v demu také nezbylo místo. Podobně tato hratelná ukázka neobsahuje hudbu, zvukové efekty ani komentáře k zápasu - platí ale, že uložené savy z dema půjde snadno importovat do plné verze hry. K hraní jinak budete potřebovat procesor Pentium 4 na taktovací frekvenci 2.8GHz, dále alespoň 1,5GB operační paměti, grafickou kartu GeForce 6600 nebo Radeon 9500 Pro a Windows 7 nebo Visty se Service Packem 2.

Tagy: fotbal simulace

Zdroje: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.