zavřít

Stahujte demo Might and Magic: Heroes VI

PC

- Download autor: levis Komentáře: 0

Ubisoft vydal gigantické hratelné demo fantasy tahovky Might & Magic: Heroes VI, kterou jsme vám...

Ubisoft vydal gigantické hratelné demo fantasy tahovky Might & Magic: Heroes VI, kterou jsme vám skrze dojmy z preview verze nedávno připomínali. Hratelná ukázka obsahuje tři mapy z hlavní kampaně, dva tutorialy a možnost vyzkoušet si multiplayerový mód Hot Seat. To vše se bohužel podepsalo na nezvyklé přemrštěné velikosti souboru (4,24GB, mirrory GON, WP, CG, FP a oficiální web), který spíš připomíná plnou hru.

Demo nabízí následující obsah: v tutorialové demo kampani Griffin Bane se zhostíte role Slava neboli jediného syna zavražděného hraběte Pavla. Slava se musí po boku své babičky Světlany vypravit do hor Griffin Duchy a pátrat tam po údajné přítomnosti démonů.

V prologu jménem Emperor's Will se podíváte do Slavovy budoucnosti, po jeho válce s elfy, kdy našel a zase opustil svoji lásku a nakonec si vzal dceru Jeleního vévodství, která mu povila pět dětí. Když jednoho dne císař vydá dekret, kterým Slavově dávnému nepříteli, hraběti Gerhartovi, umožní deportovat Orky a zabrat jejich území, Slava se vzepře císařově moci a rozhodne se své přátele bránit. Tahle část dema je podle autorů zajímavá tím, že si v ní vyzkoušíte Slavu již na vysokém levelu se spoustou odemčených skillů, např. Area of Control, Dynasty Weapons & Traits, Town Conversion nebo Unique Buildings.

Multiplayerový mód Hotseat je pak určený třem hráčům, kteří se třemi počítačem ovládanými soupeři zápasí o kontrolu nad vybraným územím. V demu můžete hrát za frakce Haven, Sanctuary, Necropolis, Inferno a Stronghold.

Tagy: strategie fantasy RPG tahová

Zdroje: Worthplaying

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.