zavřít

Stahujte demo Might and Magic: Heroes VI

Windows

- Download autor: levis Komentáře: 0

Ubisoft vydal gigantické hratelné demo fantasy tahovky Might & Magic: Heroes VI, kterou jsme vám...

Ubisoft vydal gigantické hratelné demo fantasy tahovky Might & Magic: Heroes VI, kterou jsme vám skrze dojmy z preview verze nedávno připomínali. Hratelná ukázka obsahuje tři mapy z hlavní kampaně, dva tutorialy a možnost vyzkoušet si multiplayerový mód Hot Seat. To vše se bohužel podepsalo na nezvyklé přemrštěné velikosti souboru (4,24GB, mirrory GON, WP, CG, FP a oficiální web), který spíš připomíná plnou hru.

Demo nabízí následující obsah: v tutorialové demo kampani Griffin Bane se zhostíte role Slava neboli jediného syna zavražděného hraběte Pavla. Slava se musí po boku své babičky Světlany vypravit do hor Griffin Duchy a pátrat tam po údajné přítomnosti démonů.

V prologu jménem Emperor's Will se podíváte do Slavovy budoucnosti, po jeho válce s elfy, kdy našel a zase opustil svoji lásku a nakonec si vzal dceru Jeleního vévodství, která mu povila pět dětí. Když jednoho dne císař vydá dekret, kterým Slavově dávnému nepříteli, hraběti Gerhartovi, umožní deportovat Orky a zabrat jejich území, Slava se vzepře císařově moci a rozhodne se své přátele bránit. Tahle část dema je podle autorů zajímavá tím, že si v ní vyzkoušíte Slavu již na vysokém levelu se spoustou odemčených skillů, např. Area of Control, Dynasty Weapons & Traits, Town Conversion nebo Unique Buildings.

Multiplayerový mód Hotseat je pak určený třem hráčům, kteří se třemi počítačem ovládanými soupeři zápasí o kontrolu nad vybraným územím. V demu můžete hrát za frakce Haven, Sanctuary, Necropolis, Inferno a Stronghold.

Tagy: strategie fantasy RPG tahová

Zdroje: Worthplaying

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.