zavřít

Rychlejší loadování s patchem pro Deus Ex: Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Download autor: levis Komentáře: 0

Prakticky okamžitě po vydání Deus Ex: Human Revolution se objevil nový patch, který si nyní...

Prakticky okamžitě po vydání Deus Ex: Human Revolution se objevil nový patch, který si nyní můžete snadno stáhnout ze Steamu. Kromě toho, že odstrańuje několi chyb spojených s padáním hry na konkrétních grafických kartách a hardwaru od AMD a ATI, patch především rapidně urychluje nahrávání levelů - a to podle autorů až o 50%, ačkoliv celkový posun ve výkonu se liší na každé individuální sestavě.

Protože mise se znovu loaduje po každé smrti nebo nevyplněném úkolu, hráči si velmi rychle začali stěžovat na dlouhé nahrávací časy - výjimkou nebylo ani čekání přes třicet vteřin. Kromě tohoto neduhu nový patch spravuje také rychlost diagonálního pohybu, lehce mění citlivost myši či přidává možnost samostatně nakonfigurovat osy X a Y u myši.

Tagy: akční sci-fi RPG

Zdroje: VG247,Steam

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.