zavřít

Započala bitva mezi rostlinami a zombíky ve střílečce Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Čekali jste třetí Garden Warfare? Tak místo něj dostáváte Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Multiplayerová střílečka, ve které dochází k nerozhodnému boji mezi hloupými nemrtvými a křehoučkými rostlinkami po šesti týden v jistém druhu early accessu vychází v plné parádě.

Líté bitvy v Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville právě teď probíhají na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One. Do boje se zapojíte jako jedna z dvaceti unikátních tříd. Vracejí se staří známí jako Peashooter, Imp, Sunflower, Mech a Soldier, ale narazíte i na šestici nových tváří včetně Snapdragona a akčního hrdinu z osmdesátek.

Oblast Neighborville je rozdělená do tří menších celků – městské centrum, prašné okrajové Mount Steep a hustě zalesněné Weirding Woods. Na všech těchto mapách budete bojovat v jednom ze šesti multiplayerových módů, které nabízejí kompetitivní i kooperativní přístupy.

Novinkou je oblast Giddy Park, tedy jakýsi sociální hub, ve kterém skončíte mezi jednotlivými zápasy. Ale i zde se můžete pustit do ostatních hráčů, projet se s nimi na horské dráze, zahrát jim něco na piano, nebo s nimi komunikovat pomocí tabule. Nechybí ani cvičiště, kde předem zjistíte, která z postav vám sedne nejlépe.

Dokonce se myslelo na gaučový koop, ale splitscreen je podporovaný pouze na konzolích. Ale žádná platforma se neobejde bez spousty oblečků, kterými svou herní postavu odlišíte o ostatních. Plants vs.

Zombies: Battle for Neighborville pořídíte ve standardní edici za 40 eur, v deluxe za 50 eur (obsahuje navíc 2 kostýmy, komiks a emotikony), nebo v rámci Origin Access Premier. Nižší úroveň předplatného vám umožní hrát 10 hodin.

Tagy: rostliny střílečka zombíci

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.