zavřít

Wars and Warriors: Joan of Arc hotova

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské studio Enlight dnes oznámilo dokončení své středověkem inspirované akční strategické hry s prvky RPG - Wars and Warriors: Joan of Arc.

Titul, popisující život slavné hrdinky Johanky z Arku, vás nechá prožít ty nejslavnější bitvy 100leté války. Trevor Chan, který měl celý vývoj takříkajíc pod palcem, uvedl, že během betatestování nezůstal jediný kámen neotočený.

Hra se může pyšnit novým 3D grafickým enginem využívajícím výhod vlastností DirectX. Díky tomuto enginu také tvůrci dosáhli věrného vyobrazení středověkého francouzského venkova, přičemž různé speciální efekty jako dynamické generování trávy a efekty počasí budou mít přímý vliv na průběh bitev. V Americe bude Joan of Arc k dostání od 10. února a v Británii až od 20. února.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.