zavřít

Warrior Kings: Gold Edition v červnu

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Empire Interactive dnes oznámili, že podepsali další smlouvu s vývojáři z Black Cactus ohledně jejich díla s názvem Warrior Kings.

Fanouškové této úspěšné real-time strategie (recenze, 85%) mohou letos v březnu očekávat vydání nového pokračování s podtitulem Battles (jeho recenzi přineseme co nevidět), ale zároveň se mohou těšit na červen, kdy se Empire Interactive chystají vypustit aktualizovanou a vylepšenou verzi původní hry - Warrior Kings: Gold Edition, a to za příjemnou poloviční cenu. Zmíněná vydavatelská společnost má rovněž práva vydat hru v tzv. "double pack", neboli balíčku zahrnujícím rovněž Warrior Kings: Battles. Ale to je otázka až dalších měsíců, než se toto objeví na trhu.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.