zavřít

Vývoj MMORPG Wish zastaven

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Špatnou zprávu máme pro všechny, kteří se těšili na nadějně vyhlížející fantasy MMORPG Wish.

Na oficiálních stránkách hry se totiž objevila informace, že se tvůrci po pečlivém uvážení a zanalyzování všech dat, které získali z betatestování, rozhodli projekt zrušit. Zároveň bylo pochopitelně ukončeno betatestování a navíc uzavřena i diskusní fóra pro betatest.

Tato zpráva přišla jako blesk z čistého nebe, neboť ještě před pár dny se Mutable Realms chlubili počtem betatesterů - 68 tisíc není zrovna zanedbatelné číslo. Kromě toho ještě před víkendem informovali o svých plánech publikovat na stránkách každý den novinky z herního světa. Co přesně tedy vedlo vývojáře k takovému závažnému kroku, není v tuto chvíli zcela jasné...

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.