zavřít

Vyjde někdy hra Earth 2150: Lost Souls?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Během včerejší aktualizace našeho kalendáře jsem jako obvykle narazil na spoustu her, které z nějakého neznámého důvodu nevyšly v plánovaném termínu, dlouho o nich nebylo slyšet a jejich budoucnost je nejistá.

Jednou z nich byla i očekávaná hra Earth 2150: Lost Souls, kterou vývojáři z Reality Pump Studios měli pokračovat v řadě kvalitních real-time strategií Earth 2140, Earth 2150 a The Moon Project. Vrátíte se v ní zpátky na Zem, kde budete bojovat v ruinách Amsterdamu, San Francisca či Vídni o zbylá místa v evakuačních lodích.

Jelikož na homepage stále visí datum vydání ve čtvrtém kvartálu 2001, zeptali jsme se přímo producenta hry, jestli vůbec někdy E2150: Lost Souls vyjde a zda-li ji nemáme z kalendáře úplně vyškrtnout. Jurgen Stehle ze ZUXXEZZ Entertainment nám sdělil, že hra již vyšla v německy mluvících zemích, v Polsku a Rusku, ale distributora anglické verze Lost Souls se jim podařilo najít až koncem února. Jeho jméno nám zatím nechtěl prozradit (je možné, že to bude jako v případě World War III: Black Gold opět JoWood) a k vydání hry by podle jeho vyjádření mělo dojít až v době letních prázdnin.
zdroj: e-mail

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.