zavřít

Vyděšená Eshe odhaluje v akčním traileru datum vydání metroidvanie Sundered

PlayStation 4 Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Před půl rokem se vývojáři z Thunder Lotus Games (Jotun) vydali na Kickstarter se svým dalším projektem Sundered. Hra se tehdy setkala s obrovskou podporou fanoušků, která narůstala s každým dalším uvolněným trailerem. Nejnovější záběry z akčního nářezu s sebou přinesly i finální datum vydání, které je nastaveno na 28. července.

Přestože video přetéká akčními pasážemi, kde se hlavní hrdinka pouští po hlavě mezi desítky ohyzdných nepřátel a snaží se vyhnout drtivým ranám mocných bossů, celé se to nese na vlně Eshiných nepříjemných pocitů úzkosti.

Já se jí ani nedivím. Ocitá se ve světě plném nočních můr, kde vás neustále pokouší prastará moc z padlých bytostí, která vás sice učiní silnějšími a snáze se tak vypořádáte se zástupy nepřátel a neustále se měnícím prostředím, zároveň vás ale postupně připraví o vaši lidskost. Pokud se o to tedy nepostará samotné prostředí.

Sundered slibuje vysokou obtížnost, vylepšování postavy za nasbírané zkušenosti (shardy), čtyři hlavní bosse, několik konců v závislosti na vašich rozhodnutích a práci se stresem hlavní hrdinky, na základě jehož úrovně se generují úrovně a výskyt monster.

Hra tedy vychází již 28. července na PC, Mac, Linux (Steam, GOG, uPlay) a PlayStation 4 za 20 euro.

Tagy: akční fantasy

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.