zavřít

Vydání Might and Magic: Heroes VI se přesouvá na říjen

PC

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

V průběhu roku přichází pravidelně dvě období, která hráči nemají rádi, protože se...

V průběhu roku přichází pravidelně dvě období, která hráči nemají rádi, protože se v nich posouvá a odkládá. První vlna odkladů vydání přichází na jaře, druhá v průběhu léta, respektive na začátku podzimu. Právě se tedy nacházíme na začátku druhé vlny, která už přinesla odklad vydání Red Orchestra 2 a nyní i posun vydání strategie Might and Magic: Heroes VIza začátku září na 14. října.

V oficiálním vyjádření uvádí Ubisoft jako hlavní důvod neočekávaně bohatou zpětnou vazbu z betatestu, která obsahuje spoustu návrhů na vybalancování hry celkově, ale i jednotlivých frakcí. Hráči rovněž nahlásili řadu chyb a bugů, na které si Ubisoft a vývojáři z maďarského týmu Black Hole vyhradili měsíc práce navíc, aby je všechny zničili. A jak je to s druhou fází betatestu?

Ta byla kvůli posunu vydání o týden odložena - začne až příští týden 16. srpna. Automaticky do ní mají přístup účastníci fáze první, kteří se mohou těšit na nové mapy, herní funkce a podobně. Brzy rovněž vydáme dojmy z hraní preview verze Heroes VI, která toho obsahovala o dost více než ořezaná beta.

 

Tagy: odklad strategie fantasy tahová

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.