zavřít

Vakuum po nedávno odložených peckách vyplní Nioh 2

PlayStation 4 PS4 Pro

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Zatímco jedna exkluzivita PlayStationu 4 byla odložena, druhá ji zastoupila. Na The Last of Us: Part II si musíte počkat o pár měsíců déle, až do května příštího roku, což ovšem znamená, že budete mít dost času na dohrání velmi náročné akce Nioh 2. A pokud si nejste jistí tím, zda je to hra pro vás, už zítra startuje otevřená beta.

Pokud se i Nioh 2 nedočká nečekaného odkladu, tak se do historického Japonska plného monster zvaných Yokai vydáte 13. března 2020. Fanoušci jedničky nemají čekat převratné novinky, ale spíš evoluci. Ostatně si přečtěte Jirkovy dojmy, který si vyzkoušel nemilosrdnou obtížnost Niohu 2 minulý měsíc.

Hru si nemusíte hned předobjednávat. Od zítřka do 10. listopadu poběží na PlayStationu 4 otevřená beta, ve které si poprvé vytvoříte postavu, nové zbraně vyzkoušíte v takzvaném Interimu, ze kterého se následně přesunete do podzimní oblasti Sunomata a začnete rozdávat rány... nebo spíš umírat.

Pokud se vám podaří betu dohrát, budete odměněni znamením vraha démonů, které následně v plné hře proměníte za Kamaitachi Helmet. Další bonusové předměty získáte po předobjednání hry. A pokud vás první Nioh úplně minul, tak si ho můžete zahrát díky předplatnému PlayStation Plus.

Tagy: Japonsko akční RPG mytologie E3 2018

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.