zavřít

V logické hře imprint-X mačkáte stovky tlačítek, abyste porazili smrtící virus

iPad iPhone Android Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Když jsem si četl popis chystané hry imprint-X, absolutně jsem nevěděl, co si z něj mám odnést. Podle autorů jde o logickou hru založenou „na tlačítkách“, kterých je prý celých 700 a vy je můžete všechny zmáčknout. Což zní prazvláštně. Tak jsem si vyzkoušel úplný úvod hry a přišel na to, že tvůrci mluvili pravdu. Ano, vaším úkolem zjevně je zmáčknout všechna tlačítka v úrovni. Všude problikávají různobarevné diody, občas se vám do toho připlete třeba nějaká létající bedna, sem tam vyjede nový čudlík. Klep, ťuk, cvak, a dveře jsou otevřené. 

Ptáte se, proč byste měli ve svém volném čase mačkat knoflíky? Zaprvé jsem si jistý, že pozdější úrovně patřičně prověří vaše intelektuální schopnosti. Zadruhé byste přece nechtěli, aby nanoboti jménem Správci pomocí smrtícího viru zotročili celý vesmír, protože nikdo jiný než vy – tedy pixelartem vyvedená slečna s neonově růžovými brýlemi na VR – tomu nemůže zabránit.

Měl bych tenhle článek co nejdřív ukončit. Švédský autorský pár tvořící studio Morgondag totiž zdůrazňuje, že jedním z hlavních požadavků pro to, abyste si imprint-X užili, je zvědavost, kterou by přílišná popisnost mohla zabít. Snad mi ještě dovolí vypíchnout na první poslech dost příjemný soundtrack a doplnit, že hra vychází na PC, Mac, Linux i mobilní zařízení 26. ledna a na Steamu vás bude stát 5 dolarů.   

Tagy: puzzle logická indie hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.