zavřít

V dubnu rozjedete svůj marihuanový podnik v tycoonu Weedcraft Inc

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kdo jiný než Devolver Digital by mohl být vydavatelem hry Weedcraft Inc, za kterou stojí malé studio Vile Monarch, tedy tvůrci srandičky Oh…Sir!! The Insult Simulator. Jejich vážně myšlená strategická simulace pěstování marihuany nakonec není tak vzdálená, jak to mohlo před třemi měsíci při jejím oznámení vyznívat. Vyjde totiž v průběhu dubna.

Přesnější datum si tvůrci nechávají pro sebe, ale nevypadá to, že by v době psaní tiskovky nebyli zcela při smyslech… i když o marihuanovém průmyslu toho zjevně vědí hodně. Weedcraft Inc jde totiž do hlubokých detailů snad ve všech oblastech výroby a prodeje marihuany ve Spojených státech.

Hra nabídne několik scénářů, přičemž hned ten první před vás staví výzvu budování podniku od základů. Musíte využít svých konexí, najmout pracovníky, vyvíjet nové odrůdy, starat se o přepravu i prodej trávy, zřídit si zákaznickou podporu, zajistit marketing, potýkat se s politiky a řešit legální stránku věci.

Ve druhém scénáři opouštíte po deseti letech vězení, ve kterém jste seděli za nelegální pěstování marihuany. Mezitím ale došlo k jejímu zlegalizování a vaši bývalí spolupachatelé jsou nyní velkými a hlavně legálními podnikateli. Mají náskok, který musíte rychle stáhnout, s čímž vám pomohou třeba influenceři.

Zároveň neuškodí vykopat nějakou špínu na konkurenci, ale na rozdíl od ní se musíte mít neustále na pozoru. Po odchodu z vězení vás patřičné orgány mají pořád na mušce a podnikání vám tak silně ztěžují. Nemluvě o tom, že si musíte dávat majzla, kde všude podnikáte, jelikož ve 40 státech jde stále o zakázanou praktiku.

V jednu chvíli tak řešíte všechny roviny svého podniku, který se z rodinného může rozrůst až na nadnárodní. Zpočátku zastřiháváte a hnojíte rostlinky, abyste záhy řešili reklamu napříč zeměmi a lobbovali za legalizaci tam, kde se setkáváte s odporem. A pustíte se do toho už v dubnu výhradně na PC.

Tagy: marihuana pestovani tráva simulator tycoon

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.