zavřít

V Conqueror’s Blade si zastřílíte z trebuchetů i z muškety

Windows

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

V probíhající betě středověkého MMO Conqueror’s Blade můžete vyrazit do lítých bitev, ale jejich obléhací složka doteď nebyla dostupná. Jelikož ve finální verzi budou tvořit asi třetinu hry, od zítřka začne probíhat jejich intenzivní testování. Ke strojům!

Testy obléhání zahrnou deset tříd, ze kterých si můžete zvolit tu vašemu srdci nejbližší, stát se generálem a vést armádu do fiktivní bitvy o Augolii. Další scénáře zpřístupní vývojáři v druhé části testování, která bude probíhat mezi 2. a 4. listopadem.

Kromě obléhání finální hra obsáhne různé typy bitev, ať už proti ostatním hráčům, tak i počítačem ovládaným protivníkům.

Do uzavřené bety zahrnující obléhání se můžete přihlásit na oficiálních stránkách hry, ale otevřená fáze někdy před vydáním ještě proběhne též. Pokud si chcete přístup do bety pojistit, můžete si koupit jeden z balíčků herní měny, po vydání bude Conqueror’s Blade free-to-play. Mělo by stihnout vyjít do konce letošního roku exkluzivně na PC.

Tagy: středověk mmorpg

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.