zavřít

V české logické plošinovce Jim is Moving Out! stěhujete celý dům

Windows Switch

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pokud jste někdy zažili stěhování, pak víte, jaké to je peklo, a navíc složité rozhodování. Během stěhování najdete pár věcí, které by bylo lepší vyhodit, a také věci, kterých se nikdy nevzdáte. Pro Jima do té druhé kategorie patřil... dům. Chtěl bydlet jinde, ale ve stejné cimře. Takže se rozhodl, že svůj domov „odnese“ do jiného koutu světa ve hře Jim is Moving Out!

Jim is Moving Out! je nová česká plošinovka založená na fyzice, ve které ovládáte levitující červený čtverec – Jima. Ten je po většinu času zavřený ve svém domě, který vlastní silou táhne po předměstí a překonává s ním různé překážky.

Leckdy si musí dát pozor, aby nevytrousil televizi se stolem a židlemi, jindy se musí zamyslet, jak se svým domem překonat hlubokou propast. Po chvíli úmorné dřiny opustí městskou džungli, aby se před ním objevila ta normální džungle, vyprahlé pouště, zatopené oblasti, ale i zasněžené vrcholky hor.

Celou dobu si musí dávat pozor i na výdrž svého příbytku, která s neopatrností velmi rychle klesá. Naštěstí na celý tento šílený nápad nemusí být úplně sám, protože hra podporuje kooperaci dvou hráčů.

Hraním příběhové kampaně a sbíráním vinylových desek s vážnou hudbou, která vám ke stěhování hraje, si odemykáte další herní módy – laboratoř s novými úrovněmi, časovku a deathmatch.

Neobvyklé stěhování je za dveřmi, jelikož Jim is Moving Out! vyjde 19. července na Steamu a Switchi.

Tagy: puzzle fyzika česká hra kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.