zavřít

V budovatelské strategii Flotsam nejsou odpadky problém, ale řešení

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kritika nedbalého přístupu k životnímu prostředí může být překvapivě dost veselá. Svět hry Flotsam je kompletně zatopený a všude plavou odpadky a trosky civilizace, která spočinula někde na dně. Netřeba věšet hlavu. Taková situace vás přece nerozhodí. Prostě popadněte nejbližší prkno, sud, bednu s nářadím a dejte se do díla! Nové město vybudujete v cukuletu.

Flotsam je budovatelská survival strategie, ve které zaúkolujete své věrné občany sběrem trosek z vody, budováním různých staveb, výrobou, sháněním potravy a prostě čímkoliv, co vám pomůže přežit ve světě, kde o vodu vážně není nouze.

Každý musí někde spát, mořskou vodu je potřeba odsolit, šrot přetavit v užitečnější konstrukční prvky, abyste se dostali dál, potřebujete lávky a lodě, pídíte se po dalších přeživších, bojujete s mořskými živočichy, nebo se s nimi snažíte vycházet.

Flotsam je momentálně v early accessu na zhruba rok a podle uživatelských recenzí se zdá, že jde o opravdu raný early access. Horší hodnocení má hra proto, že za 23 eur vám vydrží sotva na tři hodiny. Tvůrci pro plnou hru slibují víc obsahu, nové biomy a celkově prvky podporující znovuhratelnost. Takže možná to teď na investici není, ale jednou by mohlo být.

Tagy: moře strategie budovatelska post-apo

Zdroje: Indie Games Plus

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20 (PS4)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.