zavřít

Unreal II až v březnu, RatHunt asi nikdy

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hernímu magazínu CVG dnes mluvčí společnosti Infogrames potvrdil, že druhé pokračování působivé střílečky Unreal od Epicu, Unreal II - tentokrát vyvíjený společností Legend Entertainment, bude vydáno se zpožděním.

Své plány coby maršál vesmírné lodi Atlantis tedy ještě odložte. Místo o letošních Vánocích totiž budete moci začít luštit záhadu sedmi mystických artefaktů až tak v březnu 2003. Zasmutnit si můžete v naší galerii a pokud ještě přes slzy uvidíte, můžete si oživit dosavadní vědomosti v tomto preview.

Zatímco odložení výše zmíněného titulu se dalo předpokládat a tudíž se nedá hovořit o nějakém velkém zklamání, v poněkud rozpačitější situaci se nyní nachází FPS s prvky RPG od polských Mirage Interactive - RatHunt. Protože se vývojáři z této společnosti chtěli lépe soustředit na svůj další titul - Sniper: Path of Vengeance, který nyní již okupuje pulty některých obchodů, a o kterém jste se mohli dozvědět spoustu zajímavých informací také z našeho interview, vývoj RatHunt byl pozastaven a zatím není jasné, co se bude dít dál. Mirage přiznávají, že RatHunt byl jistě nápaditý, ale Sniper je prý o mnoho lepší.

zdroj: HomeLANBluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.