zavřít

Tohle není policie! Taktičtí Rebel Cops jsou spin-offem This Is the Police

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

This Is the Police je série zaměřená na řízení vaší vlastní policejní jednotky. Dvojka do adventurně-strategického rozhraní přidala trochu těch taktických, tahových soubojů se zaměřením na plížení a velmi plíživé bylo i oznámení Rebel Cops, spin-offu, kde si zahrajete za policejní odpadlíky. Trochu překvapivě vychází ani ne za dva týdny.

Mafián Viktor Zuev nelegálně ovládl městečko Ripton a chytře podmáznul i místní policii. Vy jste ale nadevše morální, takže je čas zahodit policajtský odznak a jít si to s Viktorem vyřídit hezky občan proti občanovi. Je ovšem na vás, jestli přitom budete pomáhat svým sousedům, nebo je ve jménu spravedlnosti občas trochu hodíte pod vlak. Účel světí prostředky, jestli mi rozumíte.

Taktická tahovka Rebel Cops by vám podle tvůrců ze studia Weappy měla zabrat zhruba 15 hodin. Oproti předchozímu dílu se prý budete muset mnohem víc plížit a nenechat se přitom odhalit. Hra dokonce ani nemá žádné indikátory zdraví a jedna dobře mířená rána ve většině případů znamená konec.

Mise se budou odehrávat na nejrůznějších mapách, některé z nich budou více koridorové, jiné trochu otevřenější. Najdete na nich taky spoustu nepovinných úkolů a odměn za průzkum.

Rebel Cops vycházejí 17. září na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Velmi příjemná bude i cena – za tenhle kousek do sbírky zaplatíte jen necelých 10 dolarů.

Tagy: tahová policejní brutalita

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.