zavřít

The I of the Dragon v březnu i u nás, lokalizovaná

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už od roku 2000 trvá v dílnách studia Primal Software vývoj fantasy RPG The I of the Dragon, jež vás pozve do nádherného a mystického světa zvaného Nimoa.

Před časem se tohoto zajímavě vyhlížejícího titulu ujala společnost Zuxxez Enetrtainment, která nyní také zahájila provoz oficiálních stránek hry v angličtině a prozradila termín vydání. V německé verzi vyjde hra 10. března. Krátce nato by měla následovat verze anglická.

Ale! Jak jsme se z oficiálních stránek hry dozvěděli, práva pro vydání titulu v ČR a SR získala společnost HYPE s.r.o. pro edici Hypermax. A tak jsme se trochu ptali a zjistili, že The I of Dragon bude skutečně vydána i u nás, a to na přelomu února a března, dokonce v kompletní lokalizaci, tedy i s dabingem. Na české verzi hry se v současné době již pracuje.

zdroj: RPGDot, vlastní zpráva

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.