zavřít

Těžařský simulátor Spintires: MudRunner opustil Rusko a vydal se za oceán do zablácené Ameriky

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Spintires: MudRunner je takový ten zvláštní simulátor těžkých vozidel, která se pomalounku plazí těžko přístupným terénem k hromadě dřeva, aby ji odvezla na druhou stranu lesa. Víc než cokoliv jiného se zde hraje na fyziku bahna a samotných strojů, které je čas od času potřeba vyprostit pomocí navijáku. A to třeba díky kamarádovi v kooperaci. Dosud jste tak činili v Ruskem inspirované krajině, nyní můžete to samé zakusit v Americe.

DLC American Wilds vás vezme za oceán do dvou různých států – Montany a Severní Dakoty. To znamená dvě nové mapy čekající na své vytěžení vaší těžkou technikou. Nechybí ani dvě challenge mapy a devítka vozidel specifických pro tyto nové končiny. Hummera snad nejde přehlédnout, ale ukáží se i další ikony jako Ford F-150 nebo Chevrolet K5 Blazer.

Kromě nových map a vozidel jako další lákadlo poslouží desítky různých kusů vybavení, jimiž si upravíte nabízené stroje. Avšak nic víc, nic míň. DLC American Wilds pro Spintires: MudRunner koupíte na Steamu buď samostatně za 10 eur, nebo spolu se základní hrou za 30. Rozšířením si můžete ukrátit čekání na připravované pokračování, které nese zkrácený název MudRunner 2 a je zatím bez data vydání.

Tagy: technika simulator

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.