zavřít

SWAT: Urban Justice odložen na 2003

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Taktický akční simulátor, již čtvrtý v řadě série SWAT, nesoucí podtitul Urban Justice, nevyjde v původně plánovaném termínu, tedy ještě letos, ale až někdy v roce 2003.

Oficiálně to oznámili jedné fan-sajtě přímo zástupci Sierry. O podrobnosti, co je k takovému kroku vedlo, se však nepodělili. Prý je sdělí během následujícího měsíce.

Pokud jste se chystali coby příslušník elitní policejní jednotky natrhnout ještě do Vánoc ostrým hochům z losangelských gangů o velké slavnosti 225. výročí založení tohoto města trika, odložete ještě svou výstroj, ale zůstaňte ve střehu, kdyby vás najednou povolali.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.