zavřít

SW: Knights of the Old Republic až na podzim

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nemilou zprávu oznámili dnes na svých stránkách LucasArts.

Sci-fi RPG Star Wars: Knights of the Old Republic od BioWare totiž bylo odloženo z léta na podzim 2003, xboxová verze by přitom měla vyjít již letos na jaře. Tato hra z prostředí Hvězdných válek je zasazena o celých 4000 let dříve než děj prvního Star Wars filmu, tedy do doby, kdy ve vesmíru existovaly tisícovky Jediů i temných Sithů. Tento věk, označovaný jako Zlaté časy Republiky, ale nemůže trvat věčně. Schyluje se k mezigalaktickému konfliktu, do kterého skáčete rovnýma nohama, přičemž si můžete vybrat jestli se vydáte tasit svůj meč za Dobro či naopak ve jménu té temnější existence.

Na výběr budou tři postavy a šestice povolání, svou družinu budete moci obohatit ještě o další charaktery z řad lidí, droidů, Wookie, Twi'leků atd. Dobrodružná cesta vás zavede do starých známých končin stejně jako na nová místa, z lokací jmenujme třeba planetu Tatooine, Korriban, Dantooine (Akademie Jediů) nebo Kashyyyk. Kromě vymakaného vývojového systému se setkáte i se spoustou miniher a úkolů. SW: Knights of the Old Republic běží na vlastním engine od BioWare a dle všeho by se ve hře neměly - z pochopitelných důvodů - objevit žádné známé postavy. Fanoušek kultu Star Wars může zaplakat, ale vývojářům se jistě taková volnost hodí.

zdroj: HomeLan, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.