zavřít

Střílečka Pariah už brzy, demo ještě dříve

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kanadské vývojářské studio Digital Extremes má za sebou řadu let spolupráce se známými Epic Games na jejich slavné sérii Unreal.

V současnosti však tito vývojáři investují své síly plně do vlastního samostatného projektu, který se jmenuje Pariah (jeho základ tvoří pochopitelně vylepšená technologie Unreal sfyzikou Havok). K oznámení této sci-fi first-person střílečky s netradičním hrdinou v hlavní roli (doktorem) došlo právě před rokem. Ve vývoji je nicméně již tři roky a nyní se blíží její vydání. Naplánováno je na květen. Jak jsme se dozvěděli z rozhovoru uvěřejněného včera na stránkách Computer Games, ve velmi dohledné době by se mělo objevit rovněž hratelné demo této hry. Už je prý i hotové a odeslané vydavateli, společnosti Groove Games.

Pariah má klást velký důraz na single-player a jeho příběh, ale nijak ošizen nebude ani multiplayer, dokonce se v něm dočkáte také editoru levelů. Těšit se můžete na různé staré známé herní módy, jako deathmatch, team deathmatch, CTF, stejně jako na některé novější typy - Siege a Frontline Assault. Vedle již zmíněného a prý uživatelsky velmi přívětivého editoru multiplayerových levelů, se kterým budete moci na mapách změnit vše od terénu, počasí, ad., přidat nejrůznější objekty jako stromy nebo skály a vložit i interaktivní objekty jako drony, explodující barely, aj., tvůrci plánují spolu s hrou vydat i editační nástroje pro tvorbu modifikací.

Výše jsme naznačili, že hlavním hrdinou hry bude jistý doktor. Ten si bude muset s vaší pomocí poradit s nepřáteli jako jsou droni, různí žoldáci s plamenomety, mariňáky, a mnoha dalšími. Vývojáři prý hodně dbají na různorodost svého díla, proto nepřátele vybavili i rozmanitými unikátními schopnostmi. A aby toho nebylo málo, tak své místo zde budou mít i ozbrojená vozidla (buginy, vznášedla, ad.). Také vy sami budete dobře vyzbrojeni. Zbraně budou navíc upgradovatelné.
zdroj: CGO

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.