zavřít

Strategie Besieger vyjde na jaře

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, že ruský vývojářský tým Primal Software připravuje jistou 3D real-time strategii s názvem Besieger, už se ví dávno.

Dosud však nebylo jisté, kdy a zda vůbec, se hra objeví také v Evropě, případně Severní Americe. Dnes však vyšla najevo tisková zpráva společnosti DreamCatcher, která tak dala světu vědět, že to bude právě ona, kdo Besieger vydá, a to jak do Evropy, tak do Severní Ameriky. Dojít by k tomu mělo někdy na jaře příštího roku. Bližší datum zveřejněno nebylo.

Besieger své hráče přivede do středověkého fantasy světa, ve kterém na vás na každém rohu bude číhat hrozba v podobě obrů, vlkodlaků, kentaurů, ad. K vítězství a ubránění vlastní pevnosti vám poslouží i létající stroje, které si budete moci vlastnoručně postavit. Hra by vám měla nabídnout 40 typů budov a více než 50 různých druhů jednotek. Vedle single-playerové kampaně o 12 misích si hráči budou moci zahrát s až v šestnácti lidech po lokální síti nebo Internetu.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.