zavřít

Star Wars: Republic Commando hotova

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální stránky akční střílečky Star Wars: Republic Commando odhalily tu sladkou novinu, že hra, které jsou zasvěceny, je už hotova.

Tento titul, jehož hratelnou demoverzi jste si mohli vyzkoušet na začátku února a následně poté si přečíst i první dojmy kolegy Codra, má dorazit do obchodů současně ve verzích pro PC a Xbox, a to prý 1. března. Hru si můžete předobjednat také na Tiscali GameShopu, který je sponzorem vývoje její češtiny. Až bude čeština hotová, každý zákazník ji obdrží zdarma na CD.

Star Wars: Republic Commando je střílečkou pojatou z pohledu vlastních očí, zasazenou do kultovního světa Hvězdných válek, jenž nicméně obohacuje i o některé nové prvky. Ztvárníte v ní velitele čtyřčlenné jednotky, kterou budete ovládat jedinečným a údajně velmi intuitivním systémem zvaným "One Touch Squad Control". Čeká vás 14 náročných misí ve třech rozličných kampaních. Setkáte se s více než deseti typy brutálních nepřátel, přičemž budete mít k dispozici asi tucet smrtících zbraní. Těšit se můžete rovněž na multiplayer. Bude mít podporu až 16 hráčů a všechny klasické herní módy jako DM, TDM a CTF.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.