zavřít

Star Wars Galaxies se opozdí

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I když se zdá být vše relativně v pořádku a LucasArts tvrdí, že jejich nadcházející masivně multiplayerová hra ze světa Star Wars skutečně vstupuje do konečné fáze tak, jak se plánovalo, její vydání se stejně opozdí.

Důvodem má být věnování více času pro betatestování. Star Wars Galaxies: An Empire Divided, jak se projekt jmenuje, tak nevyjde původně ohlášeného 15. dubna. Odložena byla i třetí fáze betatestu, která má být otevřena pouze vybrané skupině zástupců veřejnosti a představovat věrnější podobu konečné verze titulu. Nové datum vydání prý bude ohlášeno až se zahájením této třetí fáze testování.

V podstatě se dá říci, že všechny základní systémy ve hře jsou již hotové. Nyní se tvůrci snaží vtlačit do svého úžasného světa co nejvíce věcí bude možné a samozřejmě vše náležitě vyladit a vyhladit. Také se ještě soustředí na drobnosti okolo profesí, přidávání dalších typů misí a s tím náležející vyvažování, opravování chyb a optimalizování. Takhle to zní jako práce minimálně na půl roku, ale tak dlouho jim to doufejme trvat nebude.

Velcí fanouškové tohoto projektu by si navíc neměli nechat ujít speciální edici o 75 tisících kusech, o které se objevila zmínka v oficiálním diskusním fóru, a jež je očekávána zároveň s vydáním této masivně multiplayerové hry. Speciální edice by měla obsahovat některé extra záležitosti, jako např. knihu skic, cínovou figurku ženské postavy Zabrak, nášivku herního loga a další. Cena zatím nebyla stanovena.

zdroj: GSPC.IGN, VE

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.