zavřít

Spider-Manův New York přepadl Hammerhead a J. Jonah Jameson opět nemá radost

PlayStation 4 PS4 Pro

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Měsíc se s měsícem sešel a pro Spider-Mana to znamená nové problémy v podobě kriminálního živlu Hammerheada. Ten zaujal místo po Kingpinovi a začal si nárokovat podsvětí celého města. Všem je asi jasné, že mu tohle úřadování nevydrží věčně, když je v „jeho“ městě Spider-Man. A ten si musí uklidit své hřiště před příchodem třetího DLC v prosinci.

DLC Turf Wars, které můžete pořídit samostatně nebo v rámci season passu čítajícího tři dodatky, právě dorazilo na PlayStation 4. Spider-Mana čekají nové mise s cílem eliminovat novou hrozbu, jejíž čelo může milovat jen matka toho, komu patří, jak říká sám J. Jonah Jameson v novém videu.

Stejně jako v případě předchozího DLC The Heist si tento křikloun stěžuje na nové newyorské události ve svém rádiovém pořadu Just The Facts, kde samozřejmě nezapomíná na pořádné pohanění samotného Spider-Mana. Ten mezitím pomáhá policistce Yuri Watanabe z bryndy v jednom ze tří nových oblečků, z nichž jeden je komicky kreslený. Ideální přestrojení pro zesměšnění soupeřů…

Spider-Man: Turf Wars

Tagy: komiks akční Spider-Man otevřený svět

Zdroje: blog.playstation

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.