zavřít

Simulátor pohodového života My Time at Portia opouští early access

Android PlayStation 4 Windows MAC VITA Xbox One Linux PS4 Pro Switch iOS Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Sandboxové RPG My Time at Portia se snaží navázat na úspěch žánru, kterému u nás ze všech nejvíc kraluje nejspíš Stardew Valley, na východě pak třeba Animal Crossing. Poklidné budování, odhalování tajemství městečka v pohádkové grafice a mnoho dalšího si na vás počíhá už příští týden, kdy se po ročním předběžném přístupu hra dočká svého vydání.

Do okouzlujícího městečka Portia přicházíte, protože chcete obnovit chod dílny svého tatínka. Vyzbrojeni jeho manuálem musíte kutat, sbírat suroviny a na ponku z nich vyrábět zajímavé předměty, abyste se stali nejšikovnějším řemeslníkem v okolí. Kromě výroby a stavění můžete také pěstovat nejrůznější plodiny, chovat domácí zvířátka a přátelit se s obyvateli města.

My Time at Portia od nezávislých vývojářů z Pathea Games si můžete na Steamu vyzkoušet třeba hned. 15. ledna tam a na Epic Store pak vyjde plná verze, kterou pořídíte za necelých 30 eur. Během jara by se hra měla dostat i na konzole. Vyjde jak na PlayStation 4 a Xbox One, tak i na Switch.

Tagy: farma simulace RPG farmaření otevřený svět indie hra vlastní výroba

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.