zavřít

Simon the Sorcerer 3D až v lednu

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zřejmě shodou náhod to je přesně rok ode dne, kdy jsme Vám přinesli oznámení o dokončení adventury Simon the Sorcerer 3D od HeadFirst Productions.

Hra ale poté neprošla finálním testováním (info) u vydavatele Hasbro Interactive a ten ji odložil kvůli jistým chybám na neurčito. Rok od té doby uběhl jako voda, Hasbro bylo koupeno Infogrames a už to skoro vypadalo že Simon 3D nikdy nevyjde. Až dnes vyšla konečně tato tisková zpráva. V ní je potvrzen leden 2002 jako datum vydání ve Francii a současně s tím je přiloženo několik nových obrázků, na nichž je dobře znát, jak se na Simon the Sorcerer 3D podepsal zub času.


další nové obrázky

Simon the Sorcerer 3D běží na dneš již trochu zastaralém enginu NetImmerse 3D, který jste mohli vidět například v Prince of Persia 3D a jakžtakž zvládá všechny moderní efekty. V přechodu na 3D prostředí je největší změna, jinak se vše řídí zaběhnutými pravidly klasických adventur.
zdroj: GameData

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.