zavřít

Simon 3D má problémy

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv HeadFirst Productions oznámili dokončení adventury Simon the Sorcerer 3D již skoro před měsícem (viz naše novinka), nedočkáme se ji zcela určitě před Vánoci, ale nejdříve v lednu.

Jak uvedli tvůrci Simona 3D pro Gamers.com, hra bohužel neprošla finálním testováním u vydavatele Hasbro Interactive, který ji pravděpodobně z důvodu nejrůznějších chyb vrátil k dopracování. A aby toho nebylo málo, uveřejnili dnes na Avaultu neoficiální informaci, podle níž přišel třetí díl Simona o distributora v USA a Kanadě. Tím měl být původně SouthPeak Interactive, ale ten se nyní potácí ve finančních problémech.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.