zavřít

Settlers IV později

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vypadá to, že se letos Settlers IV od Blue Byte asi nedočkáme.

Již dříve jsme vás informovali, že kvůli dokončení hry na vanoční trhy byla zrušena plánovaná veřejná beta verze. Nyní to vypadá, že ani to nestačilo a autoři, podle prohlášení Blue Byte, potřebují další měsíc na doladění. Takže nové Settlers můžeme očekávat až v lednu 2001.

Toto naše rozhodnutí bylo velice těžké. Podle předběžných internetových objednávek víme, že mnoho hráčů netrpělivě očekávalo vydaní Settlers IV o letošních vánocích, současně jsme ale museli myslet na spostu našich fanoušků zvyklých na vysoký strandard. Proto se budeme držet našich tradic a hru vydáme, až bude plně hotova.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.