zavřít

Serious Sam: Second Encounter odložen na jaro 2002?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak tahle novinka mne opravdu nepotěšila, ale je to tak, Serious Sam: The Second Encounter je odložen a vyjde až na jaře 2002 :( Ačkoliv je hra v podstatě dokončena, vývojový tým z chorvatského CroTeamu nyní údajně odstraňuje chyby, testuje deathmatch mapy a kromě toho už údajně začala práce i na třetím dílu Serious Sama, který se bude odehrávat nejspíš někde ve vesmíru.

No co se dá dělat, těžko odhadovat zda je v hře opravdu tolik chyb, nebo zda se jedná o marketingový tah (možná by nebyla dobrá volba vydat hru zároveň s Return to Castle Wolfenstein). Tak nebo tak, alespoň bude hra snad opravdu bez chyb.

Update 17:50 - podle této zprávy platí datum vydání Serious Sam: The Second Encounter v Evropě 18.1.2002.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.